Zebra Casa Hakkında


Haneler, yaşamlarımızın ardına gizlendiği, hissettiğimiz her şeyi yaşamımıza getiren en mahrem alanlar. Kendimizi oraya ait hissetmek için bizi özel kılan tüm hislerimizi yaşadığımız alanlara taşırız. Taşıdığımız bu hisler artık sadece hanelerimize değil yaşamlarımızın her anına da taşınmış olur. Hisleriniz hanelerimize gelenlerin de hisleri olur. Her bir detay özenle yaşamımıza eşlik eder, bambaşka bir aidiyetin içinde buluruz kendimizi. Bu aidiyet artık bizi aşar, paylaşmak ve çoğalmak için sabırsızlanır. Hayal edilen ile yaşanılan her anı, aynı aşkla hissedebilmek için; ait olduğunuz her alanda, paylaşmaktan keyif aldığınız tüm güzel anılarınızda daim olmak için sabırsızlandık.


Sadece sabahları uyandığınızdaki hislerinize değil, yaşamınızdaki tüm güzel hislerinize de konuk olmak, tüm güzellikleri çoğaltmak için 2006 yılında iki kişi ile faaliyete geçtik. İstanbul Bakırköy'de 150 metrekarelik bir alanda başlayan heyecan, bugün 3.000 metrekarelik bir üretim merkezine dönüştü. Yaratıcılığımızı el becerimizle harmanladığımız ürünlerimizi yaşamlarınıza erişilebilen lüks haline getirdik. El emeği ile üretilen tüm koleksiyon tasarımlarımızla evinizin her alanına incelik ve zarafet taşırken, sabrın ince ince işlendiği tüm ürünlerimizle yaşam alanlarınızı kişiselleştirdik. Yıllardır yaşamlarınıza konuk olurken sizden aldığımız güven ve beğeni bizi işimizi severek yapmaya iten en güçlü motivasyon kaynağı haline geldi.


Kaliteden ödün vermeyen çalışma anlayışımız, uygun fiyat politikamız, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz, müşteri odaklı çalışma standartlarımız ve karşılıklı güvene dayalı olarak geliştirdiğimiz iş ortaklıklarımız sayesinde 2 kişiyle kurduğumuz ekip bugün istihdam olarak 10 atölyemizle birlikte 140 kişiye ulaştı. 

 

İç pazarda olduğu gibi uluslararası platformda da adından söz ettirmeyi amaçlayan kalitenin altına imzamızı atarak, ihracat hedeflerimizi de yakalamak için var gücümüzle çalışmalarımızı devam ettirirken, Azerbaycan'dan İngiltere'ye, Tunus'tan Dubai'ye kadar dünyanın dört bir yanına ulaşıyoruz.

 

Dünya’nın ve Türkiye'nin farklı bölgelerinde araştırma ve geliştirmelerine devam eden tasarım ve pazarlama çalışanlarımız doğaya saygılı üretim tesislerimizde, koleksiyonlarımızın çevre dostu olmasına dikkat ederek, coğrafyanın en iyi pamuklarını sizinle buluşturarak, yaşam alanlarınızı gerçeğe dönüştürmek hedefindeyiz. Estetik, kalite ve lüksün bir arada buluştuğu eşsiz ürünlerle her zaman iş ortaklarımızın yanında olmaya çalışan hizmetlerimiz sayesinde, elde ettiğimiz başarıyı yine sadece işimizi geliştirmek için kullanmaktayız. Ev tekstili ürünlerinde yaratıcılığın, rengin, kalitenin ve kişiye özel tasarımın bir araya geldiği modellerle sizlerin beğenisini toplarken, değişen ihtiyaçları da dikkate alarak ürün çeşitliliğimizi sürekli olarak güncellemekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.