Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Hakkımızda

Haneler, yaşamlarımızın en mahrem alanlarıdır; hissettiğimiz her şeyi bu özel mekânlara taşırız. Kendimizi ait hissetmek için duygu dünyamızın en değerli parçalarını, yaşam alanlarımızın her köşesine işleriz. Bu hisler, sadece hanelerimize değil, hayatımızın her anına yayılır. Hanelerimize gelenler, bu duyguların sıcaklığına ortak olur. Her detay, yaşamımıza incelikle eşlik eder ve bizi bambaşka bir aidiyetin içine çeker. Bu aidiyet, bizden taşar, paylaşmak ve çoğalmak için sabırsızlanır. Hayal edilen ile yaşanılan her anı aynı aşkla hissedebilmek için; ait olduğunuz her alanda, paylaşmaktan keyif aldığınız tüm güzel anılarda daim olmak için sabırsızlanıyoruz.

2006 yılında, iki kişiyle başladığımız bu yolculukta, sadece sabahları uyandığınızda hissettiğiniz değil, yaşamınızdaki tüm güzel hislere konuk olmak için yola çıktık. İstanbul Bakırköy’de 150 metrekarelik bir alanda başlayan heyecanımız, bugün 3.000 metrekarelik bir üretim merkezine dönüştü. Yaratıcılığımızı el becerimizle harmanladığımız ürünlerimizi, yaşamlarınıza erişilebilen bir lüks haline getirdik. El emeği ile ürettiğimiz tüm koleksiyon tasarımlarımız, evinizin her alanına incelik ve zarafet taşırken, sabrın ince ince işlendiği ürünlerimizle yaşam alanlarınızı kişiselleştirdik. Yıllardır yaşamlarınıza konuk olurken sizden aldığımız güven ve beğeni, işimizi severek yapmamız için en güçlü motivasyon kaynağımız oldu.

Kaliteden ödün vermeyen çalışma anlayışımız, uygun fiyat politikamız, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz ve müşteri odaklı çalışma standartlarımız sayesinde, 2 kişiyle kurduğumuz ekip, bugün 10 atölyemizle birlikte 140 kişiye ulaştı.

İç pazarda olduğu kadar uluslararası platformda da adımızı duyurmak ve kalitemizi dünyaya taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. Azerbaycan’dan İngiltere’ye, Tunus’tan Dubai’ye kadar geniş bir coğrafyaya ulaşıyoruz.

Dünya’nın ve Türkiye'nin farklı bölgelerinde araştırma ve geliştirmelerine devam eden tasarım ve pazarlama ekiplerimiz, doğaya saygılı üretim tesislerimizde, koleksiyonlarımızın çevre dostu olmasına özen göstererek, coğrafyanın en iyi pamuklarını sizinle buluşturmayı hedefliyor. Estetik, kalite ve lüksü bir arada buluşturan eşsiz ürünlerimizle, her zaman iş ortaklarımızın yanında olmaya gayret ediyoruz. Elde ettiğimiz başarıyı sadece işimizi geliştirmek için kullanıyoruz. Ev tekstili ürünlerinde yaratıcılığı, rengi, kaliteyi ve kişiye özel tasarımı bir araya getiren modellerimizle beğeninizi kazanırken, değişen ihtiyaçları da dikkate alarak ürün çeşitliliğimizi sürekli güncelliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.