100 TL ÜZERİ

   KARGO BEDAVA

   AYNI GÜN

   KARGO

   12 TAKSİT

   FIRSATI

   ÜCRETSİZ

   İADE
   SADECE BUGÜNE ÖZEL
   Blog

   Banyo ve Yüz Havlusu Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

   18 Mart 2022
   Banyo ve Yüz Havlusu Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

   Havlu seçimi evimizde kullandığımız diğer ürünler kadar önemlidir. Özelikle çeyiz seti hazırlarken temel ürünlerin de başında gelen havlu modelleri arasından, uzun yıllar kullanmak isteyeceğimiz havluyu seçmek bir o kadar zorlayıcı olabilir. Hem banyo dekorasyonu hem de yumuşaklığı, emiciliği, kalitesi satın alırken ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle ne tür malzemede olmalı, nelere dikkat etmelisiniz hepsini bu yazımızda bulabilirsiniz. 

   Pastel Renklerde Ev Dekorasyonu

   15 Mart 2022
   Pastel Renklerde Ev Dekorasyonu

   Renklerin psikolojimiz ve ruh halimiz üzerinde etkili olduğu araştırmalarla kanıtlanmıştır. Bu nedenle en çok vakit geçirdiğimiz evlerimizin duvarlarında, kullandığımız eşyalarda ve ev dekorasyonunda tercih ettiğimiz renklerin, psikolojimiz üzerindeki etkisi ve ruh halimize yansıması da doğrudan etkili olmaktadır. 

   Çeyiz Seti Listesinde Olması Gereken Yatak Odası Ürünleri

   10 Mart 2022
   Çeyiz Seti Listesinde Olması Gereken Yatak Odası Ürünleri

   Düğün hazırlıkları, bir ömür aynı yastığa baş koymaya karar verenler için heyecanlı telaşların yaşandığı bir durumdur. Evlilik hazırlığı içinde olan ve ev kurmaya hazırlanan çiftler için alınacak çeyiz listesinin başında yatak odası çeyiz listesi gelmektedir. Her birinin seçiminde en ince ayrıntısına kadar özenle düşünerek seçilmesi gereken yatak odası eşyaları sizin için hazırladığımız bu listede!

   Bir Çeyiz Setinden Daha Fazlası: Azur Concept

   03 Mart 2022
   Bir Çeyiz Setinden Daha Fazlası: Azur Concept

   Zebra Casa Prime Koleksiyonunun öne çıkan çeyiz seti modellerinden biri olan Azur, birbirinden şık ürün çeşidiyle Azur Concept olarak şimdi sizlerle!

   Oda Kokusu Hakkında Her Şey

   22 Şubat 2022
   Oda Kokusu Hakkında Her Şey

   Yorucu, uzun bir iş gününün ardından eve geldiğimizde güzel kokan bir ortam bizi rahatlatır, ruh halimizi anında değiştirir. Kokuların insan üzerindeki etkisi oldukça önemlidir. Evinizde kullandığınız kokular aynı zamanda evinizin karakterini de yansıtır. Eve geldiğinizde sizi karşılayan burnunuza gelen o kokuyla ruh halimiz arasında bir bağlantı kurulur. Tatlı, taze meyve kokuları mı, bahçenizin o güzel çiçek kokuları mı yoksa yaz dönemlerini anımsatan ferah okyanus esintili kokular mı tercih edersiniz? 

   Yatak Odanıza Uygun Doğru Yatak Örtüsü Modeli Nasıl Seçilir?

   18 Şubat 2022
   Yatak Odanıza Uygun Doğru Yatak Örtüsü Modeli Nasıl Seçilir?

   Yatak odalarımız günün yorgunluğunu giderdiğimiz, dinlenmek ve uyumak için en çok vakit geçirdiğimiz alanlardır. Bu nedenle evin en rahat olması gereken ve bizi en çok yansıtan oda olmasının önemi büyüktür. Yatak odası mobilyalarını bu anlamda doğru seçmenin yanında en çok kullandığımız tekstil ürünleri de bunu tamamlayıcı nitelikte olmaktadır. Bunun için zevkimize uygun, rahat ama bir o kadar da şık yatak örtüsü modelleri seçmek konfor ve tasarım açısından önemlidir.

   1 2 3 4 5 6 7
   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.