100 TL ÜZERİ

   KARGO BEDAVA

   AYNI GÜN

   KARGO

   12 TAKSİT

   FIRSATI

   ÜCRETSİZ

   İADE
   Blog

   Bir Çeyiz Setinden Daha Fazlası: Azur Concept

   03 Mart 2022
   Bir Çeyiz Setinden Daha Fazlası: Azur Concept

   Zebra Casa Prime Koleksiyonunun öne çıkan çeyiz seti modellerinden biri olan Azur, birbirinden şık ürün çeşidiyle Azur Concept olarak şimdi sizlerle!

   Oda Kokusu Hakkında Her Şey

   22 Şubat 2022
   Oda Kokusu Hakkında Her Şey

   Yorucu, uzun bir iş gününün ardından eve geldiğimizde güzel kokan bir ortam bizi rahatlatır, ruh halimizi anında değiştirir. Kokuların insan üzerindeki etkisi oldukça önemlidir. Evinizde kullandığınız kokular aynı zamanda evinizin karakterini de yansıtır. Eve geldiğinizde sizi karşılayan burnunuza gelen o kokuyla ruh halimiz arasında bir bağlantı kurulur. Tatlı, taze meyve kokuları mı, bahçenizin o güzel çiçek kokuları mı yoksa yaz dönemlerini anımsatan ferah okyanus esintili kokular mı tercih edersiniz? 

   Yatak Odanıza Uygun Doğru Yatak Örtüsü Modeli Nasıl Seçilir?

   18 Şubat 2022
   Yatak Odanıza Uygun Doğru Yatak Örtüsü Modeli Nasıl Seçilir?

   Yatak odalarımız günün yorgunluğunu giderdiğimiz, dinlenmek ve uyumak için en çok vakit geçirdiğimiz alanlardır. Bu nedenle evin en rahat olması gereken ve bizi en çok yansıtan oda olmasının önemi büyüktür. Yatak odası mobilyalarını bu anlamda doğru seçmenin yanında en çok kullandığımız tekstil ürünleri de bunu tamamlayıcı nitelikte olmaktadır. Bunun için zevkimize uygun, rahat ama bir o kadar da şık yatak örtüsü modelleri seçmek konfor ve tasarım açısından önemlidir.

   2022’de Öne Çıkan Dekorasyon Trendleri

   15 Şubat 2022
   2022’de Öne Çıkan Dekorasyon Trendleri

   Pandemi süreciyle birlikte yaşam alanlarımızın kullanımı bakımından ev algısında da değişiklikler yaşandı. Bu dönem evlerimizi her alanda kullanıma açık, fonksiyonel mekanlar haline getirdi.  İş, spor, dinlenme gibi birçok aktiviteyi adeta evlerimizi birer ofis, spor salonu gibi kullanarak yapmaya başladık. Yeni normalle birlikle dönüşen, değişen yaşam alanlarımızı da buna uygun dekore etmek, buna uyum sağlamak kaçınılmaz olmaktadır.

   Kış Aylarında Bakabileceğiniz Bitkiler Nelerdir?

   11 Şubat 2022
   Kış Aylarında Bakabileceğiniz Bitkiler Nelerdir?

   Yazın rengarenk olan bahçeler, çiçeklerle dolu balkonlar hepimizin içini açıyor. Baharın gelmesiyle birlikte daha çok bitki yetiştirmeye heves ediyoruz. Hatta küçük saksılarda bile olsa biber, maydanoz, domates gibi sebzeler yetiştiriyoruz. Kışın da bu hevesinizden vazgeçmemek için kötü hava şartlarında ya da ev içinde yetiştirebileceğiniz bitkiler de olduğunu biliyor muydunuz?

   Sevgililer Gününe Özel Hediye Önerileri

   07 Şubat 2022
   Sevgililer Gününe Özel Hediye Önerileri

   Sevgililer günü sevdiğimiz kişiye ya da eşimize olan sevgimizi göstermek, romantik adımlar atmak için özel bir gün olarak kutlanmaktadır. Bizim için özel olan o kişiyi mutlu etmek, değerli olduğunu hissettirmek için hediyeler alırız. Sevgililer Günü’nde ne hediye alınır diye soruyorsanız sizin için derlediğimiz hediye önerileri bu yazıda!

   1 2 3 4 5 6 7 8
   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.