Banyonuza Hava Katan Paspaslar

08 Temmuz 2021
Banyonuza Hava Katan Paspaslar

Banyolarda Şıklık Paspas Modelleriyle Olsun

 

Birçok farklı modelleri bulunan paspasların ister sade isterseniz de desenli olanlarını kullanabilirsiniz. Banyonuzun görsel düzenine uyum sağlayacak şekilde ki paspaslara başvurmanız daha doğru olacaktır. Paspas ölçüleri 70x120, 60x80 ve 50x70 şeklinde ayarlanmıştır. Buna göre sizlerde banyonuzun yapısına uygun olacak ölçülerdeki paspasları kullanabilirsiniz. 

 

 Banyo Şık ve Kullanışlı Paspas Modelleri 

 

Banyolarda şık ve kullanışlı özelliğe sahip olan banyo paspaslarını arıyor olabilirsiniz. Electra Üçlü Set, Bath Mac, Sharon, Ornella, Veronica, Kerry, Karsten, Sofia, Chain, Floransa, Ashley gibi daha sayabileceğimiz pek çok farklı tasarımlarıyla hazırlanmış paspaslar bulunur. Her biri kaliteyi oldukça iyi şekilde yansıtacak olduğundan dolayı banyonuzda görmek istediğiniz muhteşemlik sağlanacak. Banyo paspaslarınızı ikili, üçlü gibi set halinde de sipariş ederek kullanabilirsiniz. 

 

Banyolarınız için ihtiyaç duyacağınız paspasların anında siparişlerini vererek kullanabilirsiniz. Paspasları satın alacak olan kişiler 100 TL alışveriş yaptıkları zaman kargo ücreti ödemek zorunda kalmayacaklardır. 

 

 Banyolar İçin Paspas Fiyatları 

 

Banyonuzdaki sıradan görüntüden kurtularak daha hoş bir görsellik kazandırmaya başlayabilirsiniz. Üstelik banyonuzdaki muhteşem ambiyansı yakalamanız içinde ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Ekonomik fiyatlar aracılığıyla banyo paspaslarını temin ederek kullanabileceksiniz. Banyolarınızda kullanım için ideal konfor ve kullanışlılık sağlayan paspasların fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Paspasların ölçü ve işçilik özelliğine göre fiyatlarda esneklikler göze çarpabilir. Fakat ortalama bir fiyat sunmamız gerekirse 55 TL'den başlayarak 499 TL'ye varan paspaslara yer verilmiştir. 

 

En çok talep edilen ve aynı zamanda da yen gelen paspas modellerini de inceleyebilirsiniz. Zevkiniz ile birebir örtüşecek ürünler olursa, sorunsuz bir şekilde sipariş işlemlerinizi verebilirsiniz. Paspasların modellerinde banyonuz için yuvarlak, kare şekilde olanlarını kullanabilirsiniz. Pamuksu bir dokuya sahip olduğundan dolayı banyonuzdaki istediğiniz konforu sağlar. Yalnızca şıklık değil aynı zamanda konforu da sağlayacaktır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.