Blog

Hometex Ev Tekstili Fuarında Buluşuyoruz!

13 Mayıs 2022
Hometex Ev Tekstili Fuarında Buluşuyoruz!

Ev tekstili alanında en önemli fuarların başında gelen HOMETEX, bu sene de 17-21 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açacak. İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) yapılacak olan Hometex ev tekstili fuarı, ev tekstilinde sektörün önde gelen firmalarını ağırlayacak.

Anneler Günü

29 Nisan 2022
Anneler Günü

Annelerimiz hepimiz için en değerli varlıklar.. Bizi en derin sevgisiyle, ilgisiyle besleyen, büyüten, her anımızda yanımızda olan değerli annelerin; anne olmayı dileyenlerin, bir çiçeğin, bir kedinin annesi olanların ve her daim kalbimizde yaşayacak olan tüm annelerin anneler günü kutlu olsun!

10 Adımda Pratik Bahar Temizliği Önerileri

27 Nisan 2022
10 Adımda Pratik Bahar Temizliği Önerileri

Havaların yavaş yavaş ısınması ve baharın gelmesiyle birlikte evlerimizde de yenilenme, tazelenme hissi kendini gösteriyor.  Bahar temizliği de kışın geride kaldığını gösteren, adeta baharın gelişini karşılamak için yapılan bir aktiviteye dönüşüyor. “Bahar temizliği nasıl yapılır?” sorusuna yanıt olarak bahar temizliği için pratik önerileri sizler için derledik

Yatak Örtüsü Takımına Uygun Dekorasyon Önerileri

12 Nisan 2022
Yatak Örtüsü Takımına Uygun Dekorasyon Önerileri

Yatak odanızı yenilemek ya da dekore etmek isteyenler için tek bir yatak örtüsü ile dekorasyonunuza bambaşka bir hava katabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet yatak odanızı yenilemek için sıfırdan büyük masraflara girmenize gerek yok. Sadece yatak örtüsü takımınızı yenileyerek yatak odanızda farklı dekorasyonlar oluşturabileceğiniz dekorasyon önerileri yazımızın devamında..

Geleneksel Bir Dokunuş Yün Yorgan

06 Nisan 2022
Geleneksel Bir Dokunuş Yün Yorgan

Kaliteli bir yatakta uyumak ve omurganızı destekleyecek bir yastık seçimi kadar önemli olan bir diğer nokta da iyi bir yorgandır. Konforlu ve sağlıklı bir uyku için oldukça önemli olan yorgan, bizi sarması ve sıcak ya da serin tutması gibi birçok faktöre etki etmektedir. Yün yorgan kullanımı, avantajları ve birçok bilgi yazımızın devamında..

Yatak Koruyucu Alez Seçimi Nasıl Olmalıdır

28 Mart 2022
Yatak Koruyucu Alez Seçimi Nasıl Olmalıdır

Yatak hijyeni açısından ve yataklarınızı uzun seneler kullanmak için koruyucu bir işlev sağlayan yatak alezi hakkındaki bilgileri ve alez alırken dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.