Blog

Yazlık Pike Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

21 Haziran 2023
Yazlık Pike Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Havaların ısınmasıyla birlikte dolaplarımızda kışlıkların yerini yazlık kıyafetler alırken, yatak odamızda da yorganların, battaniyelerin yerini ince pike takımı almaya başlıyor. Bahar ve yaz aylarında en ideal ev tekstili ürünlerinden olan pikeler; ince yapısıyla serin bir uyku konforu yaşatır. Ancak yazın pike kullanırken uyku kalitenizi bozmamak için nasıl bir kumaş tercih etmelisiniz, nelere dikkat etmelisiniz hepsini yazımızda bulabilirsiniz. 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

08 Mart 2023
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

“Şuna inanmak lazımdır ki, dünya üzerinde gördüğümüz her şey kadının eseridir!”

                                                                                    M. Kemal Atatürk

8 Mart Kadınlar Günü, kadın haklarının eşit bir şekilde sunulması ve dünyada barışın güçlenmesi esasıyla yola çıkılan bu önemli günde; kadınlarımızın toplum içindeki önemini ayrıştırmadan, eksiltmeden ya da yüceltmeden eşit bir şekilde süregelmesi ve birlik, beraberlik bakımından önem taşımaktadır. Bu önemli günde bizi bir adım öne taşıyan tüm kadın çalışanlarımızın ve tüm dünya kadınlarının kadınlar gününü kutlarız!

2023 Yılının Pantone Rengi "Viva Magenta" Oldu

09 Şubat 2023
2023 Yılının Pantone Rengi

2023 yılının Pantone rengi "Viva Magenta" oldu. Her yıl sektörlerin renk seçimlerinde etkili olan ve trendlerde kendisini gösteren Pantone renklerinin bu yılki ismi Pantone Color Institute tarafından Viva Magenta yani “Alışılmadık bir zaman için alışılmadık bir ton” olarak belirlendi.

Hometex Ev Tekstili Fuarında Buluşuyoruz!

13 Mayıs 2022
Hometex Ev Tekstili Fuarında Buluşuyoruz!

Ev tekstili alanında en önemli fuarların başında gelen HOMETEX, bu sene de 17-21 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açacak. İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) yapılacak olan Hometex ev tekstili fuarı, ev tekstilinde sektörün önde gelen firmalarını ağırlayacak.

Anneler Günü

29 Nisan 2022
Anneler Günü

Annelerimiz hepimiz için en değerli varlıklar.. Bizi en derin sevgisiyle, ilgisiyle besleyen, büyüten, her anımızda yanımızda olan değerli annelerin; anne olmayı dileyenlerin, bir çiçeğin, bir kedinin annesi olanların ve her daim kalbimizde yaşayacak olan tüm annelerin anneler günü kutlu olsun!

10 Adımda Pratik Bahar Temizliği Önerileri

27 Nisan 2022
10 Adımda Pratik Bahar Temizliği Önerileri

Havaların yavaş yavaş ısınması ve baharın gelmesiyle birlikte evlerimizde de yenilenme, tazelenme hissi kendini gösteriyor.  Bahar temizliği de kışın geride kaldığını gösteren, adeta baharın gelişini karşılamak için yapılan bir aktiviteye dönüşüyor. “Bahar temizliği nasıl yapılır?” sorusuna yanıt olarak bahar temizliği için pratik önerileri sizler için derledik

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.