Dekorasyon

Yatak Örtüsü Takımına Uygun Dekorasyon Önerileri

12 Nisan 2022
Yatak Örtüsü Takımına Uygun Dekorasyon Önerileri

Yatak odanızı yenilemek ya da dekore etmek isteyenler için tek bir yatak örtüsü ile dekorasyonunuza bambaşka bir hava katabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet yatak odanızı yenilemek için sıfırdan büyük masraflara girmenize gerek yok. Sadece yatak örtüsü takımınızı yenileyerek yatak odanızda farklı dekorasyonlar oluşturabileceğiniz dekorasyon önerileri yazımızın devamında..

Pastel Renklerde Ev Dekorasyonu

15 Mart 2022
Pastel Renklerde Ev Dekorasyonu

Renklerin psikolojimiz ve ruh halimiz üzerinde etkili olduğu araştırmalarla kanıtlanmıştır. Bu nedenle en çok vakit geçirdiğimiz evlerimizin duvarlarında, kullandığımız eşyalarda ve ev dekorasyonunda tercih ettiğimiz renklerin, psikolojimiz üzerindeki etkisi ve ruh halimize yansıması da doğrudan etkili olmaktadır. 

2022’de Öne Çıkan Dekorasyon Trendleri

15 Şubat 2022
2022’de Öne Çıkan Dekorasyon Trendleri

Pandemi süreciyle birlikte yaşam alanlarımızın kullanımı bakımından ev algısında da değişiklikler yaşandı. Bu dönem evlerimizi her alanda kullanıma açık, fonksiyonel mekanlar haline getirdi.  İş, spor, dinlenme gibi birçok aktiviteyi adeta evlerimizi birer ofis, spor salonu gibi kullanarak yapmaya başladık. Yeni normalle birlikle dönüşen, değişen yaşam alanlarımızı da buna uygun dekore etmek, buna uyum sağlamak kaçınılmaz olmaktadır.

Ufak Dokunuşlarla Mutfak ve Banyolarınızı Yenileyin

27 Ocak 2022
Ufak Dokunuşlarla Mutfak ve Banyolarınızı Yenileyin

Bu sene evinizi yenilemek istiyorsunuz ama çokta iş çıkarmadan bir değişiklik olsun, birkaç şey değiştirerek farklılık yapayım diyorsanız bu yazımız oldukça işinize yarayacaktır. Sayfa sayfa dekorasyon dergileri kurcalamadan, evinizi komple tadilata sokmadan sizler için evinize yenilik katacak dekorasyon fikirleri paylaşacağız.

En Güzel Kahve Tonu: Cappuccino Rengi Yatak Odalarınızda

20 Ocak 2022
En Güzel Kahve Tonu: Cappuccino Rengi Yatak Odalarınızda

Cappuccino rengi duvar boyası olarak kullanıldığında, evinizin atmosferinin daha zengin görünmesini sağlayan, yaşam kalitesi artıran şık bir renktir. Cappuccino yumuşak tonda bir dokuya sahip olduğundan insan psikolojisi üzerinde olumlu etkileri olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca evinizdeki dekorasyon ürünlerinde daha şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız cappuccino rengini seçmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Keyifli Sofralarda Küçük Dokunuşlar: Runner Ve Peçeteler

04 Ocak 2022
Keyifli Sofralarda Küçük Dokunuşlar: Runner Ve Peçeteler

Runner ve kumaş peçeteler şık bir masa için oldukça önem arz etmektedir. Sofralarınızda yapılacağınız ufak dokunuşlar ve uyumlu runner seçimleri büyük fark yaratmaktadır. Misafirlerinizin kendini özel hissedeceği en güzel masalar için Zebra Casa'da her tarza uygun olarak Runner ve peçeteler bulunmaktadır.

1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.