Keyifli Sofralarda Küçük Dokunuşlar: Runner Ve Peçeteler

04 Ocak 2022
Keyifli Sofralarda Küçük Dokunuşlar: Runner Ve Peçeteler

Runner ve Peçeteler

Runnerlar ince ve uzun tasarlanan sofraları süslemek amacı ile masaların orta bölümünde kullanılan örtü grubunu oluşturmaktadır. Runner örtüler bir çok farklı modele sahiptir. Kare, yuvarlak veya dikdörtgen kesimli tasarlanabilmektedir. Daha sade düz olabileceği gibi modeline göre desenli, nakışlı, dantelli, püskül süslemeler de kullanılabilmektedir. 

Minimal ve farklı birçok çeşitte birçok ürün 'www.zebracasa.com/' tarafından sunulmaktadır. Özellikle güncel ve son moda runner ürünleri oldukça dikkat çekmektedir. Zarif bir masa için kaçınılmaz olan peçete ve runner gibi ürünler şık sofralar için kilit bir rol oynamaktadır. Günümüzde özel günler dahil olmak üzere bu ürünler sıklıkla kullanılmaktadır. Doğum günü, evlilik yıldönümü ve birçok zaman için bu tür detaylar fark yaratmaktadır. Dolayısıyla runner ve peçeteler seçilirken birçok etken ortaya çıkmaktadır.

 

Runner ve Peçetelikler Nasıl Seçilir

 

Güncel olarak 'www.zebracasa.com/' da birbiriden farklı renk ve modelde harika runner ve peçetelikleri satışa sunulmaktadır. Avantajlı fiyatlarla birlikte her tarza ve masaya uygun ürünler bulunmaktadır.

Runner ve peçeteler şık masalarda direkt olarak göze çarpan ürünlerdir. Masalarda olmazsa olmaz zarafet, şıklık ve sadeliği sağlayan oldukça önemli bir rolü üstlenmektedir. Bununla birlikte runner ve peçetelikler masaların estetik görünmesini de sağlamaktadır. Masalarınız gösterişli, masa örtüleriniz çok detalıysa sadece runner ve peçeteler ile tamamlayabilirsiniz. Tam tersi durumda daha işlemeli, süslemeli runnerlarla masanızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. 

 

Servis takımlarında kullanılan renk ve sofrada yer alan diğer gereçlerin uyumu da etkili bir izlenim oluşturmaktadır. Bununla birlikte runner ve peçeteleri amerikan servis ve kokteyl peçeteler ile birlikte tamamlayarak sofralarınızın şıklığını artırabilirsiniz. Lüks ve kaliteli keten kumaş servis takımları ürünleri 'www.zebracasa.com/' tarafından avantajlı paketler olarak sunulmaktadır.

Runner ve servis takımlarını simetrik bir şekilde aralarında eşit şekilde boşluklar bırakarak daha estetik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Yuvar masa kullanıyorsanız runnerı biraz daha çapraz duracak şekilde konumlandırarak masanıza hareket katabilirsiniz. Altına mutlaka runner ve peçetelerinize uygun masa örtüsü serin. Eğer cam bir masanız varsa masa örtüsü kullanmadan da runner örtü kullanabilirsiniz. 

Runner ve peçete kumaşları genellikle günlük kullanım için polyester kumaştan üretilir. Daha özel günler için keten kumaştan üretilen runner ve peçeteleri tercih edebilirsiniz. Keten dokusu ve kalınlığı sayesinde masa üstünde kayma yapmaz ve şık bir görüntü verir. Aynı şekilde keten kumaştan peçeteler de kolalandığında jilet gibi olur. Zebra Casa runner ve peçeteleri ile diğer servis takımları keten kumaştan üretilmiştir. 

Runner ürünlerini tek başına çok amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Tek başına masa örtüsü olmadan daha düzenli bir hava katmak için masalarda, orta sehpalarınızda sade ve farklı renkleriyle kullanış sağlamaktadır. 

Runner ve Peçeteler Şıklığın Göstergesi

 

En güzel yemek takımlarının olmazsa olmazı runner ürünleri harika bir aksesuar olmaktadır. Ayrıca peçeteler ve kullanılan renkler kişiliğinizi yansıtmaktadır. Dolayısıyla birçok masa artık harika runner ve peçetelikleri kesin olarak bulundurmaktadır. Özellikle runner ve peçeteler artık şıklığın vazgeçilmez bir göstergesi olmaktadır. Yüksek kalitedeki peçeteler ve runner ürünleri 'www.zebracasa.com/' tasarımıyla kolay şekilde temizlenme özelliği taşımaktadır. Anti bakteriyel, şık ve kolay kullanımlı runner ürünleri masaya yeni bir görünüm ve tarz katmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.