Ev Tekstili

Yazlık Pike Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

21 Haziran 2023
Yazlık Pike Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Havaların ısınmasıyla birlikte dolaplarımızda kışlıkların yerini yazlık kıyafetler alırken, yatak odamızda da yorganların, battaniyelerin yerini ince pike takımı almaya başlıyor. Bahar ve yaz aylarında en ideal ev tekstili ürünlerinden olan pikeler; ince yapısıyla serin bir uyku konforu yaşatır. Ancak yazın pike kullanırken uyku kalitenizi bozmamak için nasıl bir kumaş tercih etmelisiniz, nelere dikkat etmelisiniz hepsini yazımızda bulabilirsiniz. 

Hometex Ev Tekstili Fuarında Buluşuyoruz!

13 Mayıs 2022
Hometex Ev Tekstili Fuarında Buluşuyoruz!

Ev tekstili alanında en önemli fuarların başında gelen HOMETEX, bu sene de 17-21 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açacak. İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) yapılacak olan Hometex ev tekstili fuarı, ev tekstilinde sektörün önde gelen firmalarını ağırlayacak.

Geleneksel Bir Dokunuş Yün Yorgan

06 Nisan 2022
Geleneksel Bir Dokunuş Yün Yorgan

Kaliteli bir yatakta uyumak ve omurganızı destekleyecek bir yastık seçimi kadar önemli olan bir diğer nokta da iyi bir yorgandır. Konforlu ve sağlıklı bir uyku için oldukça önemli olan yorgan, bizi sarması ve sıcak ya da serin tutması gibi birçok faktöre etki etmektedir. Yün yorgan kullanımı, avantajları ve birçok bilgi yazımızın devamında..

Yatak Koruyucu Alez Seçimi Nasıl Olmalıdır

28 Mart 2022
Yatak Koruyucu Alez Seçimi Nasıl Olmalıdır

Yatak hijyeni açısından ve yataklarınızı uzun seneler kullanmak için koruyucu bir işlev sağlayan yatak alezi hakkındaki bilgileri ve alez alırken dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Banyo ve Yüz Havlusu Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

18 Mart 2022
Banyo ve Yüz Havlusu Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Havlu seçimi evimizde kullandığımız diğer ürünler kadar önemlidir. Özelikle çeyiz seti hazırlarken temel ürünlerin de başında gelen havlu modelleri arasından, uzun yıllar kullanmak isteyeceğimiz havluyu seçmek bir o kadar zorlayıcı olabilir. Hem banyo dekorasyonu hem de yumuşaklığı, emiciliği, kalitesi satın alırken ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle ne tür malzemede olmalı, nelere dikkat etmelisiniz hepsini bu yazımızda bulabilirsiniz. 

Çeyiz Seti Listesinde Olması Gereken Yatak Odası Ürünleri

10 Mart 2022
Çeyiz Seti Listesinde Olması Gereken Yatak Odası Ürünleri

Düğün hazırlıkları, bir ömür aynı yastığa baş koymaya karar verenler için heyecanlı telaşların yaşandığı bir durumdur. Evlilik hazırlığı içinde olan ve ev kurmaya hazırlanan çiftler için alınacak çeyiz listesinin başında yatak odası çeyiz listesi gelmektedir. Her birinin seçiminde en ince ayrıntısına kadar özenle düşünerek seçilmesi gereken yatak odası eşyaları sizin için hazırladığımız bu listede!

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.