Yaşam Önerileri

Anneler Günü

29 Nisan 2022
Anneler Günü

Annelerimiz hepimiz için en değerli varlıklar.. Bizi en derin sevgisiyle, ilgisiyle besleyen, büyüten, her anımızda yanımızda olan değerli annelerin; anne olmayı dileyenlerin, bir çiçeğin, bir kedinin annesi olanların ve her daim kalbimizde yaşayacak olan tüm annelerin anneler günü kutlu olsun!

10 Adımda Pratik Bahar Temizliği Önerileri

27 Nisan 2022
10 Adımda Pratik Bahar Temizliği Önerileri

Havaların yavaş yavaş ısınması ve baharın gelmesiyle birlikte evlerimizde de yenilenme, tazelenme hissi kendini gösteriyor.  Bahar temizliği de kışın geride kaldığını gösteren, adeta baharın gelişini karşılamak için yapılan bir aktiviteye dönüşüyor. “Bahar temizliği nasıl yapılır?” sorusuna yanıt olarak bahar temizliği için pratik önerileri sizler için derledik

Oda Kokusu Hakkında Her Şey

22 Şubat 2022
Oda Kokusu Hakkında Her Şey

Yorucu, uzun bir iş gününün ardından eve geldiğimizde güzel kokan bir ortam bizi rahatlatır, ruh halimizi anında değiştirir. Kokuların insan üzerindeki etkisi oldukça önemlidir. Evinizde kullandığınız kokular aynı zamanda evinizin karakterini de yansıtır. Eve geldiğinizde sizi karşılayan burnunuza gelen o kokuyla ruh halimiz arasında bir bağlantı kurulur. Tatlı, taze meyve kokuları mı, bahçenizin o güzel çiçek kokuları mı yoksa yaz dönemlerini anımsatan ferah okyanus esintili kokular mı tercih edersiniz? 

Kış Aylarında Bakabileceğiniz Bitkiler Nelerdir?

11 Şubat 2022
Kış Aylarında Bakabileceğiniz Bitkiler Nelerdir?

Yazın rengarenk olan bahçeler, çiçeklerle dolu balkonlar hepimizin içini açıyor. Baharın gelmesiyle birlikte daha çok bitki yetiştirmeye heves ediyoruz. Hatta küçük saksılarda bile olsa biber, maydanoz, domates gibi sebzeler yetiştiriyoruz. Kışın da bu hevesinizden vazgeçmemek için kötü hava şartlarında ya da ev içinde yetiştirebileceğiniz bitkiler de olduğunu biliyor muydunuz?

Sevgililer Gününe Özel Hediye Önerileri

07 Şubat 2022
Sevgililer Gününe Özel Hediye Önerileri

Sevgililer günü sevdiğimiz kişiye ya da eşimize olan sevgimizi göstermek, romantik adımlar atmak için özel bir gün olarak kutlanmaktadır. Bizim için özel olan o kişiyi mutlu etmek, değerli olduğunu hissettirmek için hediyeler alırız. Sevgililer Günü’nde ne hediye alınır diye soruyorsanız sizin için derlediğimiz hediye önerileri bu yazıda!

Kış Aylarında Kendinizi İyi Hissedeceğiniz Tavsiyeler

01 Şubat 2022
Kış Aylarında Kendinizi İyi Hissedeceğiniz Tavsiyeler

Kış aylarında soğuk havaların etkisiyle daha çok evde vakit geçiriyoruz. Evde geçirdiğimiz vakitlerin, tıpkı çocukluğumuzdaki kışlar gibi portakal kabuğu kokulu atmosferini yaşatacak tavsiyelerle yeniden aynı ortamı yakalayacaksınız.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.