Yaşam Önerileri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

08 Mart 2023
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

“Şuna inanmak lazımdır ki, dünya üzerinde gördüğümüz her şey kadının eseridir!”

                                                                                    M. Kemal Atatürk

8 Mart Kadınlar Günü, kadın haklarının eşit bir şekilde sunulması ve dünyada barışın güçlenmesi esasıyla yola çıkılan bu önemli günde; kadınlarımızın toplum içindeki önemini ayrıştırmadan, eksiltmeden ya da yüceltmeden eşit bir şekilde süregelmesi ve birlik, beraberlik bakımından önem taşımaktadır. Bu önemli günde bizi bir adım öne taşıyan tüm kadın çalışanlarımızın ve tüm dünya kadınlarının kadınlar gününü kutlarız!

2023 Yılının Pantone Rengi "Viva Magenta" Oldu

09 Şubat 2023
2023 Yılının Pantone Rengi

2023 yılının Pantone rengi "Viva Magenta" oldu. Her yıl sektörlerin renk seçimlerinde etkili olan ve trendlerde kendisini gösteren Pantone renklerinin bu yılki ismi Pantone Color Institute tarafından Viva Magenta yani “Alışılmadık bir zaman için alışılmadık bir ton” olarak belirlendi.

Anneler Günü

29 Nisan 2022
Anneler Günü

Annelerimiz hepimiz için en değerli varlıklar.. Bizi en derin sevgisiyle, ilgisiyle besleyen, büyüten, her anımızda yanımızda olan değerli annelerin; anne olmayı dileyenlerin, bir çiçeğin, bir kedinin annesi olanların ve her daim kalbimizde yaşayacak olan tüm annelerin anneler günü kutlu olsun!

10 Adımda Pratik Bahar Temizliği Önerileri

27 Nisan 2022
10 Adımda Pratik Bahar Temizliği Önerileri

Havaların yavaş yavaş ısınması ve baharın gelmesiyle birlikte evlerimizde de yenilenme, tazelenme hissi kendini gösteriyor.  Bahar temizliği de kışın geride kaldığını gösteren, adeta baharın gelişini karşılamak için yapılan bir aktiviteye dönüşüyor. “Bahar temizliği nasıl yapılır?” sorusuna yanıt olarak bahar temizliği için pratik önerileri sizler için derledik

Oda Kokusu Hakkında Her Şey

22 Şubat 2022
Oda Kokusu Hakkında Her Şey

Yorucu, uzun bir iş gününün ardından eve geldiğimizde güzel kokan bir ortam bizi rahatlatır, ruh halimizi anında değiştirir. Kokuların insan üzerindeki etkisi oldukça önemlidir. Evinizde kullandığınız kokular aynı zamanda evinizin karakterini de yansıtır. Eve geldiğinizde sizi karşılayan burnunuza gelen o kokuyla ruh halimiz arasında bir bağlantı kurulur. Tatlı, taze meyve kokuları mı, bahçenizin o güzel çiçek kokuları mı yoksa yaz dönemlerini anımsatan ferah okyanus esintili kokular mı tercih edersiniz? 

Kış Aylarında Bakabileceğiniz Bitkiler Nelerdir?

11 Şubat 2022
Kış Aylarında Bakabileceğiniz Bitkiler Nelerdir?

Yazın rengarenk olan bahçeler, çiçeklerle dolu balkonlar hepimizin içini açıyor. Baharın gelmesiyle birlikte daha çok bitki yetiştirmeye heves ediyoruz. Hatta küçük saksılarda bile olsa biber, maydanoz, domates gibi sebzeler yetiştiriyoruz. Kışın da bu hevesinizden vazgeçmemek için kötü hava şartlarında ya da ev içinde yetiştirebileceğiniz bitkiler de olduğunu biliyor muydunuz?

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.